Loading...

Gastronomia

Doskonała restauracja, której dania pokochasz.

Restauracja

Na parterze po lewej stronie od wejścia głównego do obiektu znajduje się elegancko urządzona sala restauracyjna, mieszcząca jednocześnie 300 osób. Restauracja połączona jest z Lobby Barem i klimatyczną oranżerią pełną soczystej zieleni.
Smakowite dania serwowane są w wygodnej formie bufetu szwedzkiego na którym znajdują się zarówno tradycyjne potrawy kuchni polskiej jak i wyszukane smaki świata . Wszystkie dania powstają pod czujnym okiem Szefa Kuchni.
Z myślą o naszych najmłodszych Gościach w menu znajdują się zdrowe i uwielbiane przez dzieci potrawy i przekąski.
Doświadczony i miły zespół kelnerski dba o profesjonalną obsługę naszych Gości.

Lobby Bar

Zlokalizowany przy recepcji głównej Lobby Bar zachęca Gości do spędzenia czasu w stylowo i kameralnie urządzonych wnętrzach. Chwile relaksu uprzyjemni filiżanka aromatycznej kawy, finezyjny drink lub szlachetny mocny trunek. Lobby Bar połączony jest z restauracją oraz posiada bezpośrednie wejście do klimatycznej oranżerii wypełnionej soczystą zielenią.

A` la carte

Zapraszamy do skosztowania doskonałych dań tworzonych z prawdziwą pasją na bazie naturalnych składników. Każda potrawa jest kulinarnym dziełem sztuki, dzięki któremu odkryjesz nowe doznania i smaki...