Loading...

Atrakcje

Coś dla Ciebie...

Oranżeria

Zaciszne miejsce relaksu wśród soczystej zieleni. Wygodne fotele i bezpośrednia bliskość Lobby Baru tworzą idealne miejsce do odpoczynku przy filiżance aromatycznej kawy lub kuflu regionalnego piwa.

Taras widokowy na XI piętrze

To ulubione miejsce wypoczynku naszych Gości. Przy sprzyjającej pogodzie można podziwiać przepiękną panoramę miasta z wszystkimi jego atrakcjami w tle lub delektować się kolorami parku na tle morskiego pejzażu.

Kompleks wodny

Nasz kompleks wodny składający się z basenu, sauny suchej, sauny parowej oraz jacuzzi doskonale sprawdzi się w czasie deszczowej pogody.

Basen: głębokość 1,3 m. z dwoma kaskadami wodnymi i masażerami podwodnymi, sauna sucha, sauna parowa, 6 wanien jacuzzi

NIEDZIELA - CZWARTEK
w godzinach od 08.00 do 20.00

PIĄTEK - SOBOTA
w godzinach od 08.00 do 21.00
(poza godzinami gimnastyki rehabilitacyjnej).

Sauny

Korzystanie z sauny zapewnia nie tylko piękną skórę, ale skutecznie redukuje oznaki stresu i zmęczenia. Dla Gości spragnionych relaksu i odprężenia dysponujemy dwoma saunami: suchą oraz parową. Temperatura w saunach osiąga wysokość ok 45 stopni w saunie parowej oraz ok. 85 stopni w saunie suchej.

Bowling

Kiedy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, zapraszamy do aktywnego wypoczynku w hotelowej kręgielni.
Do dyspozycji naszych Gości są cztery profesjonalne tory bowlingowe.

Kręgielnia czynna jest codziennie w godzinach 16:00 - 22:00 (rezerwacja torów oraz opłata w recepcji).

Kraina zabawy dla dzieci

Najczęściej odwiedzane miejsce przez naszych najmłodszych Gości. To tutaj mogą aktywnie spędzić czas i przenieść się do krainy zabawy.

Sala fitness

Ćwiczenia fitness mogą być idealnym rozwiązaniem dla początkujących oraz świetnym uzupełnieniem i urozmaiceniem treningu dla zaprawionych w bojach wyczynowców. Oferujemy salę fitness wyposażoną w profesjonalny i bezpieczny sprzęt do ćwiczeń.